درباره آموزشگاه خیاطی رشیدی و ورزغی

درباره ما بیشتر بدانید!

برای فراگیری هنر زیبا و شیرین خیاطی علاوه بر استعداد و علاقه نیاز به آموزش اصولی و ریشه ای خیاطی میباشد. زیرا این حرفه به علت گسترده گی در مراحل طراحی ، الگوسازی ، برش و دوخت نیاز به مهارت کافی و درست دارد. برای یادگیری خیاطی منبع و روش درست بسیار حائز اهمیت میباشد.

آموزشگاه خیاطی رشیدی و ورزغی در سال 1363 با مدیریت آقای مهرداد ورزغی، توسط استاد فرح رشیدی یکی از استاید مجرب کشور با بیش از 40 سال سابقه درخشان در حوزه آموزش و تولید پوشاک کشور عزیزمان ایران تاسیس گردید. این اکادمی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای و ارشاد اسلامی میباشد.

کلیه دوره ها و پکیج های آموزشگاه خیاطی رشیدی و ورزغی تحت نظر سازمان فنی حرفه ای و ارشاد اسلامی بوده که پس از گذراندن هر یک از آن ها امکان دریافت مدرک فنی حرفه ای و مدرک بین المللی فراهم میباشد.

 

 

هدف آموزشگاه خیاطی رشیدی ورزغی

هدف آموزشگاه خیاطی رشیدی و ورزغی تعلیم هنر آموزان به روش اصولی و کارآمد بوده تا بتوانند در این مسیر افرادی قدرتمند وارد این حوزه ارزشمند شوند. به همین علت استاد فرح رشیدی با آموزش متدی جدید، تلفیقی و بدون پرو در تلاش برای یادگیری و آسان کردن کار فعالان پوشاک بوده و هستند. این متد متناسب برای اندام ایرانی بوده و یکی از ویژگی های آن بدون پرو بودن و افزایش سرعت عمل در الگوکشی است.

اموزش های ارائه شده در این آکادمی بیش از 18 کارگاه بوده که به صورت مجازی _ حضوری می باشند.